еМагазин

Tag : локализирање

Локално

По големиот пожар, нормализиран сообраќајот на патот Прилеп-Росоман

Редакција
Од 23 часот синоќа е нормализиран сообраќајот на патниот правец Прилеп – Росоман, информира утринава Авто мото сојузот на Македонија. Сообраќајот на патниот правец беше...