еМагазин

Tag : Лола Атсанова

Забава

(Видео) Бетовен никогаш „не звучел“ посекси: Лола Астанова го тресе светот

Редакција
Лола Астанова е врвна пијанистка и модна икона. Таа е родена во Ташкент, школувана во Москва, а живее во Америка. Астанова е доказ дека сериозната...