еМагазин

Tag : ложа

БАШ НИ Е ЌЕФ

Најпознатата адреналинска ски-трка во Кицбил оваа година проследете ја директно од ВИП-ложата на терените

Редакција
Сигурно досега сте слушнале за алпското гратче Кицбил, познато по зимските ски-трки на една од најстрмните и најопасни ски-патеки кои секоја година ги ставаат на...