еМагазин

Tag : лукбук

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) Македонскиот модел Горјана Кулишевска-Џоја во лукбук за Alexander McQueen

Редакција
Иако веќе по втор пат престојува во Милано интернационалниот модел Горјана Кулишевска – Џоја баш неодамна го изработи лукбукот за престижниот дизајнер Alexander McQueen. Фотографирањето...