еМагазин

Tag : луково

Локално ТОП СТОРИИ

38-годишен маж од Луково пронајден мртoв во близина на деловен објект во селото

Редакција
Триесет и осум годишен жител на струшкото село Луково бил пронајден мртов во близина на деловен објект во селото, соопшти денеска СВР Охрид. Според информацијата,...