еМагазин

Tag : македонска традиција

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Нов брендинг на Халкбанк инспириран од македонската традиција

Редакција
Убавината на традицијата, археологијата и уметноста се инспирација на нашето корпоративно брендирање. Инспирирани од традицијата, археологијата и уметноста, со графички израз и современ пристап, ја...