еМагазин

Tag : Макси Џез

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Во сон почина Макси Џез, фротменот на легендарните „Фејтлес“

Редакција
На 65-годишна возраст почина Макси Џез, фротменот на легендарните „Фејтлес„. „Со скршено срце објавуваме дека Макси Џез синоќа мирно почина во сон. Тој беше човек...