еМагазин

Tag : Мал Алтан

Бизнис ТОП СТОРИИ

Скопски угостител нема да ги отпушти вработените и по цена да пропадне

Редакција
Угостителот Горан Блажевски, сопственик на кафаната „Мал алтан“ во Скопје најави дека нема да ги отпушти своите вработени поради кризата предизвикана од корона вирусот, дури...