еМагазин

Tag : малигнитет

ЖИВОТ

(Видео) Силно светна розова панделка во Скопје

Редакција
Големо внимание привлече синоќешната креативна светлосна инсталација што ги „размрда“ скопјани со панделка во розова боја на деловен објект позициониран на една од најфреквентните раскрсници...