еМагазин

Tag : малоленичка

Локално

Континуирано силувале малолетничка

Редакција
На 26.10.2018, по претходно добиена пријава за обљуба на малолетнo женско лице од гостиварско село направена во неколку наврати, извршен е претрес во домот на...