еМагазин

Tag : Марјан Митовски

Бизнис ТОП СТОРИИ

Марјан Митовски на местото на Златко Перински во ЈП Водовод и канализација Скопје

Редакција
Марјан Митовски е назначен за нов в.д. директор на ЈП „Водовод и канализација“, потврдија за МИА од Кабинетот на градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска....