еМагазин

Tag : Марко Марковиќ

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(ВИДЕО) Тинејџерите „одлепија“ по нив: Кои се македонските јутјубери Марко Марковиќ и Стефан Рашковиќ

Редакција
Македонските јутјубери Марко Марковиќ или GP и Стефан Рашковиќ или Steffonator за неколку часа успеаа да продадат илјада примероци од нивната прва книга „Нашиот пат“ (што многу ретко...