еМагазин

Tag : марохуана

Локално

(Фото) Разбиена група на дилери и запленета дрога помеѓу кои и лице кое се барало со потерница

Редакција
Ноќеска (02.10.) во рамки на засилените активности на Министерството за внатрешни работи во борба против недозволената трговија со дрога приведени се шест лица и запленети...