еМагазин

Tag : Мартин Попов

Македонија ТОП СТОРИИ

И шефот на кабинетот на премиерот, Мартин Попов, со полесни симптоми на труење

Редакција
По напуштањето на Инфективната клиника, премиерот Димитар Ковачевски е во добра здравствена состојба и од утре се враќа на работа, информира на денешната прес-конференција владиниот...