еМагазин

Tag : MUSE Design Awards

ТОП СТОРИИ Убава приказна

Сребро за македонското студио Omni Creative во Њујорк на MUSE Design Awards

Редакција
Македонското дизајн студио Omni Creative ја доби сребрената награда на едно од најреномираните натпреварувања MUSE Design Awards 2024 што се одржува во Њујорк, информираат од...