еМагазин

Tag : наџак

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Во Дебар Маало засадено дрво во чест на Горан Стефановски

Редакција
Со засадување чинар и прикажување негови фотографии, интервјуа, предавања, во паркчето спроти Наџак/Идадија во неговото омилено Дебар Маало денеска на денот на неговиот родненден му...