еМагазин

Tag : најлони

Локално

(Фото) Општина Центар со најлони против групирање и седење на клупите

Редакција
Градоначалникот на општина Центар, Саша Богдановиќ на својот Фејсбук-профил соопшти дека се воведуваат нови мерки за зголемена безбедност на граѓаните и спречување од дополнително ширење...