еМагазин

Tag : началничка

Локално

Началничка во МВР „работела прекувремено“ дури 56 пати

Редакција
Одделот за внатрешна контрола, криминалистички истраги и професионални стандарди поднесе кривична пријава против Ј.М. началник на ОЗР во РЦ за ГР Север, поради постоење на...