еМагазин

Tag : наркодилер

Македонија ТОП СТОРИИ

Уапсен наркодилер од Грчец, првоосомничен во „Планина“

Редакција
Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство (ЈО) за гонење на организиран криминал и корупција, по вчерашното лишување од слобода во с. Грчец на првоосомничениот од...