еМагазин

Tag : Невзат Бејта и Муса Џафери

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) „Да не го гори јорганот, за неколку болви“: Порака од „Огнената група“ на ДУИ до Ахмети

Редакција
Потпретседателот на ДУИ и еден од членовите на „Огнената група“, Изет Меџити синоќа од Студеничани му порача на лидерот на партијата Али Ахмети дека го...