еМагазин

Tag : Ник Кејмен

Забава ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) На 59 години почина пејачот и модел Ник Кејмен

Редакција
На 59-годишна возраст почина Ник Кејмен, популарен пејач и модел кон крајот на осумдесеттите и почетокот на деведесеттите. Се прослави со реклама за Левис 501...