еМагазин

Tag : Никола Перевски

Забава

Пере од „Нокаут“ по трет пат татко, доби уште една ќерка

Редакција
Фронтменот на групата „Нокаут“, Никола Перевски – Пере, по третпат стана татко. Доби уште една ќерка. Убавата вест за раѓањето на Софиа ја сподели на...