еМагазин

Tag : ноинарка

Македонија

Прекршочна пријава за вработен во Агенција за обезбедување за инцидентот со новинарката за Водици

Редакција
Секторот за внатрешни работи Скопје по преземени мерки го расчисти случајот кој се случи на 19.01.2019 година во 12.00 часот на улица „Филип Втори Македонски“...