еМагазин

Tag : нова сезона

Локално

(Фото) Аква-паркот во Скопје почнува со работа во петок

Редакција
Во петок, со почеток од 10 часот ќе стартува новата летна сезона во Аква-паркот во склоп на СЦ „Борис Трајковски“. „Оваа година, Аква паркот повторно...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Реприза на првата сезона на „Преспав“ на МТВ од денеска

Редакција
Во очекување на третата сезона од популарната ТВ серија „Преспав“ и на барање на публиката, од понеделник, 10 септември 2018 ќе започнат да се емитуваат...