еМагазин

Tag : Ново Маало

Бизнис

Жителите на Ново Маало со поддршка за проектот кај „Холидеј ин“: Ќе се реши проблемот на многу семејства и ќе се добие зеленило

Редакција
По многуте реакции во јавноста за проектот кој е предвиден да се гради на парцелата спроти „Холидеј Ин“, се јавија и жителите на Ново Маало,...