еМагазин

Tag : НП

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Видео) Прекрасна снимка од диви коњи во НП Пелистер

Редакција
Во Македонија се уште може да се видат диви коњи во нивната природна средина. Националниот парк Пелистер на својот Фејсбук профил објави видео од „Авантурите...