еМагазин

Tag : обљуби

Локално

Малолетник од Куманово се обидел да силува 13 годишно девојче од Штип

Редакција
Петнаесет годишен малолетник од Куманово се обидел да обљуби 13 годишно девојче од Штип. Вчера во близина на пешачката патека покрај реката Брегалница во Штип...