еМагазин

Tag : огнено оружје

Локално

Со пукање расчистувал должничко-доверителски односи

Редакција
На 21.09.2020 во 10.00 часот во Полициската станица Гази Баба, Н.Р.(43) од Арачиново, скопско, пријавил дека околу 08.15 часот во угостителски објект на ул. „Методија...