еМагазин

Tag : олснување

Македонија ТОП СТОРИИ

САД ги поздравија напорите на Франција за тргање на бугарското вето, подготвени се да го олеснат компромисот

Редакција
САД ги поздравуваат напорите на Франција да постигне успешно решение и остануваат подготвени да играат конструктивна улога во олеснување на компромисот, изјави за Гласот на...