еМагазин

Tag : освежување

ЖИВОТ

„Вива Спарк“ – поинакво газирано освежување со вистинско овошје за топлото лето

Редакција
На почетокот на долгото и топло лето, македонската компанија „Вивакс“ започна мисија да ги освежи граѓаните со новиот газиран безалкохолен пијалак со премиум-квалитет „Вива Спарк“....