еМагазин

Tag : пејачката

Забава ТОП СТОРИИ

На пејачката Лазаревска и се закануваат, ја помешале со војникот на АРМ, Лазаровска

Редакција
Македонската фолк пејачка Татјана Лазаревска на својот Фејсбук се пожали дека добива закани, поради тоа што ја помешале со професионалниот војник на АРМ, Татјана Лазаровска,...