еМагазин

Tag : пејачки

Локално

Приведени 11 танчерки и пејачки во гостиварско

Редакција
Во последната акција на полицијата во два угостутелски објекта во Гостиварско приведени се и задржани 11 женски лица, информираат од СВР Тетово. Во акциската контрола...