еМагазин

Tag : Пеливанов

Македонија ТОП СТОРИИ

Стефанова, Ајро, Пеливанов, ПоП Трајкова и Колариќ се нови обвинители во ОЈО за гонење на организиран криминал и корупција

Редакција
Советот на јавните обвинители на Република Северна Македонија на денешната седница за јавни обвинители во Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција...