еМагазин

Tag : пендароски

Македонија ТОП СТОРИИ

Пендаровски со апел да се протестира достоинствено и без насилство

Редакција
Претседателот Стево Пендаровски упати апел до сите организатори на протестите, кои овие денови се одвиваат во Македонија, да преземат одговорност и нивното демократско право да...