еМагазин

Tag : пицерии

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Браво: Тимовите на Мама Италијана и Пица Драма ќе доставуваат бесплатни пици за загрозени семејства

Редакција
Пица Драма информираше дека почнувааат иницијатива со која сакаат во овие кризни и тешки времиња да обезбедат ручек за загрозени семејства. „Секој четврток Пица Драма...