еМагазин

Tag : Пиреа

Балкан ТОП СТОРИИ

На атинското пристаниште Пиреас запленети 57 килограми кокаин, во вредност од над два милиони евра

Редакција
Грчката полиција запленила 57 килограми и 195 грама кокаин на атинското пристаниште Пиреас, а се проценува дека вредноста на дрогата надминува два милиони евра. Кокаинот,...