еМагазин

Tag : пироман

Локално

Приведен пироман кој опожарил „ауди“ во Скопје

Редакција
На 05.02.2021 година, по преземени мерки од страна на полициски службеници од Единицата за насилен криминал, извршен е претрес во дом и помошни простории кај...