еМагазин

Tag : плевна

Локално

Во пожар во крушевско изгореа два автомобили, плевна, трактор…

Редакција
На 30.08.2018 година околу 17,00 часот било пријавено дека во с.Нерово-крушевско, избувнал пожар во плевна сопственост на С.Ј.(63), и изгорело околу 600 бали со тутун,...