еМагазин

Tag : погребално друштво

Бизнис

Погребалното друштво „Бутел“ лани работело со добивка

Редакција
Акционерското друштво за погребни и придружни активности „Бутел“ Скопје лани работело со добивка, соопштија од таму преку Македонската берза....