еМагазин

Tag : поларна светлина

Балкан ТОП СТОРИИ

(Фото) Поларна светлина над Србија, Хрватска, Словенија, Црна Гора и БиХ

Редакција
Невообичаено, поларна светлина синоќа можеше да се види на небото над места во Србија, Хрватска, Словенија, Црна Гора и Босна и Херцеговина.   View this...