еМагазин

Tag : политичко движење

Македонија ТОП СТОРИИ

Новото политичко движење на Изет Меџити ќе се формира на 13. август

Редакција
Изет Меџити, пратеник од ДУИ и дел од т.н. огнена група најави дека ќе се формира ново политичко движење во кое веќе се вклучени тројца...