еМагазин

Tag : Порој

Локално

Се обидел да нападне полициски инспектори во угостителски објект кој работел по дозволеното време

Редакција
На 02.04.2021 во 21.35 часот, инспектори во Државниот пазарен инспекторат Тетово извршиле контрола во угостителски објект во с.Порој, тетовско, сопственост на Ш.К. од с.Порој, при...