еМагазин

Tag : породилино

ЖИВОТ

Породилното отсуство ќе биде продолжено до 31 јули

Редакција
Породилното отсуство ќе биде продолжено до 31 јули, а скринингот на градинките сè уште трае, но ќе заврши за кратко време, најави денеска на прес-конференција...