еМагазин

Tag : потези

Балкан ТОП СТОРИИ

Путин не блефира за идните планови, вели Вучиќ

Редакција
Во денешното интервју за американската ТВ мрежа „Њузмакс“, српскиот претседател Александар Вучиќ изрази очекување дека ќе надвладее мир во светот и дека ќе се постигне...