еМагазин

Tag : празно

БЕСПАРИЦА ТОП СТОРИИ

Новите ковид-мерки ги испразнија трговските центри: Прометот во Сити мол намален за 40 проценти

Редакција
Додека трговските центри и трговците се опоравуваа од големиот удар на кризата на економијата, новите мерки против Ковид-19 целосно повторно ќе го ослабнат бизнис секторот,...