еМагазин

Tag : предавања

Македонија

Сведок на „Еразмус“: Професорот Шуклев бараше да има сексуални односи или 1.000 евра за да даде оценка

Редакција
Сведокот Дејан Трајковиќ на денешното рочиште за случајот „Еразмус“ наведе дека професорот Бобек Шуклев барал да има сексуални односи или да добие 1.000 евра за...