еМагазин

Tag : преобразба

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Храбри жени добија бесплатна трансформација на изгледот од дрогериите dm

Редакција
Стотици посетители вчера беа дел од настанот „DAYS of BEAUTY by dm“ кој се одржа во трговскиот центар „Капитол мол“ во Скопје, а повеќе од...
Забава

(Видео) „Ај Кју“ направија прекрасна преобразба на песната „Јано Мори“

Редакција
По неколкуте синглови со кои „Ај Кју“ смело запливаа во меѓународните музички води како “Dancin”, “Love me hate me” и “Too late” на ред дојде...