еМагазин

Tag : приватни специјализанти

Македонија

Приватни специјализанти јавно го прашуваат Заев каде се ветените плати

Редакција
Генерацијата приватни специјализанти 2018, преку отворено писмо до премиерот Зоран заев, јавно прашуваат каде се нивните ветени плати. Писмото Ви го пренесуваме во целост: “Почитуван...