еМагазин

Tag : пркос

Македонија ТОП СТОРИИ

Стојко Пауновски се заблагодари за поддршката на „пркосот“: Сакав да ја одбранам професионалноста, премиерот немаше разбирање

Редакција
Огромна благодарност до сите граѓани кои во мојот „пркос“ ги согледаа моите искрени намери и желба за силна, стручна и независна европска институција, напиша на...