еМагазин

Tag : Проспорт

Локално

Крадци на велосипеди „фатени“ на камера: Се бара помош за идентификација

Редакција
Продажниот салон „Проспорт“ пред неколку дена беше ограбен и при кражбата биле одземени неколку скапи велосипеди. Од салонот бараат помош за идентификација на сторителите кои...